דקו היט מערכות הסקה חשמליות

מערכת הסקה חשמלית

מערכת הסקה חשמלית (דקוהיט). חברתנו מפיצה מורשת, של חברת דקוהיט.

בתחילת שנות האלפיים השיקה בארץ חברת דקוהיט את מערכת החימום האולטימטיבית לבתי מגורים, מערכת חימום המבוססת על טכנולוגיה מודרנית ונותנת מענה לכל דרישוחת הלקוח.

חברת "שמש" מערכות חימום וקירור מתקדמות אימצה באמונה רבה את מוצריה של חברת דקוהיט וגאה להפיץ אותה לכלל הלקחות בארץ תוך ידיעה ברורה ולאחר בדיקה מעמיקה ובחינה מדוקדקת של המוצרים הגיע למסקנה חד משמעית כי מוצרים אלו יעילים באיכות החימום ואופטימלים בצריכת החשמל.

מוצרי חימום אלו מופעלים באמצעות חשמל בעלי בקרה אלקטרונית של כל מכשיר בנפרד ושל כל המערכת ביחד. מוצרים אלו חסכוניים בצריכת חשמל ואפקטיביים מאוד באיכות החימום. קלים מאוד להתקנה ופירוק עתידי, ניתן לחמם חדרים בודדים בבית. אחריות לשנתיים מלאות!

היתרנות של דקו-היט

מערכת החימום של דקו-היט מאפשרת לכם לקבל את כל היתרונות האפשריים לחימום הבית במערכת אחת חכמה וחסכונית.

עלות שימוש נמוכה

חימום ללא ייבוש האוויר

ללא צורך בתשתית

עליות התקנה מזעריות

מערכות החימום החשמליות של דקוהיט

בנסיון למצוא פתרון יעיל עבור מספר פרמטרים בחימום הבית. ייצרה דקו היט פתרון משולם העונה לכל הדרישות לחימום הבית. המערכת מחממת בכל תנאי מזג האוויר, פועלת על חשמל ומאפשרת שליטה על כל חדר או חלל בבית בנפרד. מערכת החימום של דקו היט מאפשרת לכם לחסוך אלפי שקלים בעלויות התשתית מכיוון שפועלת על תשתית חשמל רגילה המצוייה בכל בית. בשונה ממערכות מיזוג אוויר המייבשות את האוויר בבית מערכות החימום של דקו היט אינה גורמת לתחושת יובש. המערכת הינה מערכת חכמה המודדת את הטמפרטורה בחדר וכך למעשה ידועת לעבוד בצורה חסכונית בחשמל.

חיסכון בהוצאות החימום

ידידותי לסביבה

שליטה על חללים

מערכות חימום לבית דקוהיט2
מערכות חימום לבית דקוהיט3
מערכות חימום לבית דקוהיט4